Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

SUBTEREN

TROCHA EXPRESIE DO TEJ MIZÉRIE

trochuexpresieSrdečne Vás pozývame na otvorenie výstavy, najnovšej tvorby súčasného košického expresionistu a kritika dnešnej doby Mgr.art. Richarda Roháča.

Celý článok

Obrovské obrazy v Subterene s malými detailami

12Plusmínus, takto nazval svoju výstavu autor Slavomír Durkaj, ktorá tvorí retrospektívu z jeho maliarskej tvorby. Metaforicky zachytáva reálne, nebezpečné aktivity pozorované v jeho okolí, médiách či dokonca vyplývajúceho z vlastného investigatívneho výskumu a dopĺňa ich o vízie a predpovede neodkladne nasledujúcich zmien.

Celý článok

Pozvánka na výstavu POKÁNIE

introposterPozývame vás na výstavu  s názvom  Pokánie, (vernisáž výstavy sa uskutoční 16.3. 2012 o 17.00 h. v SUBTERENe (podzemné priestory starého súdu.)) Pokánie je názov výstavy troch umelcov Stano Piatrik, Martin Piatrik a Marek Halász, ktorých prezentácia zdôraznuje náboženskú ikonografiu vychádzajúcu z kresťanstva.
Celý článok

Subteren detailný plán podujatí v roku 2012

subterenlogoVážení priatelia súčasného umenia na Zemplíne, s blížiacim sa odovzdávaním daňových priznaní Vás chceme aj v tomto roku požiadať o venovanie dvoch percent z Vami odvedených daní v prospech nášho občianského združenia Zemp-kultura. Aj vďaka Vám sa nám v minulom roku darilo napĺňať hlavný cieľ galérie SUBTEREN, a to, prinášať kvalitné súčasné umenie do regiónu Zemplína. Počas roka sme  zorganizovali  dostatok kvalitných výstav, filmových premietaní a koncertov.

Celý článok

Delta-festival nezávislej audiovizuálnej tvorby

Po roku Vás opäť pozývame na delta-festival nezávislej audiovizuálnej tvorby // festival of independent audiovisual creation, 25.11. v Subterene, začiatok o 19.00 h.
Celý článok

Stránka 1 z 7