Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

Hc winLand Michalovce

Michalovskí hádzanári podľahli Bratislave o šesť gólov

introtooilcanyMichalovskí hádzanári privítali v Mestskej športovej hale v 34. kole Tipos Extralig celok ŠKP Bratislava, s ktorým prehrali na domácej palubovke o šesť gólov. Zverenci trénera Ľuboša Hudáka do konca základnej časti odohrajú ečte jeden duel proti Modrej.

Celý článok

Michalovskí hádzanári si vybojovali vysokú prehru

winland2Michalovskí hádzanári HC winLand prehrali v stretnutí 33. kola Tipos Extraligy na polubovke majstrovského Tatrana Prešova vysoko 38:53. Zverenci trénera Ľuboša Hudáka sa najbližšie predstavia doma už v piatok 10. mája, keď o 18.00 hod. privítajú celok ŠKP Bratislava.

Celý článok

Michalovskí hádzanári valcujú súperov

winland1Michalovskí hádzanári privítali v Mestskej športovej hale v 30. kole Tipos Extraligy TJ Štart Nové Zámky, ktoré zdolali vysokým rozdielom a tým si upevnili 3. miesto v tabuľke. Zverenci trénerskej dvojice Ľuboš Hudák - Marcel Vaľo sa najbližšie predstavia v Topoľčanoch 27. apríla, doma ich opäť uvidíme v piatok 3. mája, kedy o 18.00 hod. privítajú Hlohovec.
Celý článok

Michalovskí hádzanári si po výhre nad Košicami upevnili tretie miesto v tabuľke

19Michalovskí hádzanári privítali v Mestskej športovej hale v šlágri 28. kola Tipos Extraligy 1. MHK Košice, ktoré zdolali 33:24. Najbližšie sa zverenci trénera Hudáka predstavia v sobotu 13. apríla na pôde Považskej Bystrice. Doma majú naplánovaný zápas v piatok 19. apríla, keď o 18.00 hod. privítajú Nové Zámky.
Celý článok

Dvanásťgólové víťazstvo Hc winLand

Michalovskí hádzanári privítali v Mestskej športovej hale v rámci 27. kola Tipos Extraligy H20 TJ Slovan Modra, ktorí poľahky zdolali o dvanásť gólov. V povinnej jazde  michalovčania nezaváhali a súperovi nasúkali 35 gólov.  Zverenci trénera Ľuboša Hudáka sa najbližšie predstavia doma, keď v stredu 27. marca o 18.00 hod. privítajú posledný celok tabuľky 1. MHK Košice.

Celý článok

Michalovskí hádzanári s prehľadom zdolali Bratislavu

Hádzanári HC winLand Michalovce po vynikajúcom výkone zvíťazili v stretnutí 25. kola Tipos Extraligy na pôde bratislavského ŠKP presvedčivo 30:23  a v tabuľke si tak upevnili tretie miesto. Zverenci trénera Ľuboša Hudáka sa najbližšie predstavia doma, keď v sobotu 23. marca o 18.00 hod. privítajú Modru.

Celý článok

Stránka 1 z 15