Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

1. BK Michalovce

Basketbalová euroliga žien v Michalovciach?

Domáce zápasy basketbalistiek Good Angels Košice v Eurolige žien by nemuseli byť výlučne záležitosťou Košíc. Januárový duel proti francúzskemu Montpellieru 25. januára možno odohrajú úradujúce slovenské majsterky v Michalovciach!

Celý článok

Orli na Rožňavu nestačili

V prvej basketbalovej lige hostili Michalovce Lučenec a Rožňavu.

Celý článok

Domáca premiéra sa Orlom vydarila

1.BK privítal na domácej palubovke Zvolen a Žiar Nad Hronom. Po sérii zápasov na ihriskách súperov, kde Orli zo štyroch zápasov v dvoch zvíťazili, sa čakali bezproblémové víťazstvá.

Celý článok

MICHALOVSKÝ STREETBALL – 2.ročník

Dňa 21.8.2010 počas letného jarmoka usporiadali basketbalový klub  1.BK Michalovce a Mesto Michalovce – Odbor školstva, kultúry a športu streetballový turnaj (turnaj trojíc na jeden kôš v basketbale) pre všetky vekové kategórie.

Celý článok

Orlom sa vonku nedarí

1.BK Michalovce mali cez víkend potvrdiť vzostup formy a dostať sa v tabuľke znova o niečo vyššie. Nestalo sa. Orlom sa vonku v poslednom čase nedarí. Prehrali zápas v SNV aj v Rožňave.

Celý článok

Orli postupujú v tabuľke nahor

1.BK Michalovce hostil cez víkend družstvá ŠKP a Karlovku z Bratislavy a vôbec nemal ľahkú úlohu, pretože v domácom tábore pre chorobu a zranenia chýbali Svitlica, M.Rakovský, Mitterpák a v prvom zápase i kapitán družstva Peter Biganič.

Celý článok

Stránka 1 z 16