Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

1. BK Michalovce

V Michalovciach pokračuje projekt Baby basketbal

DSC 0687 zmensenaBasketbalový klub 1.BK Michalovce organizuje pre podporu pohybovej aktivity detí a pre zvýšenie popularizáciu basketbalu v našom meste projekt Baby basketbal. Tento školský rok bude predstavenie na 5 materských školách pre detí - predškolákov.
Celý článok

Michalovskí kadeti neuspeli so Žilinou

DSC 9103V poslednom zápase sezóny privítali kadeti doma Žilinu. V januárovom stretnutí orli vonku vysoko prehrali. V domácom stretnutí sa po dlhodobej chorobe objavili na súpiske i zasiahli do hry Michal Podžuban i Samuel Kincel. Dokonca sa zapísali aj do listiny strelcov.
Celý článok

Michalovskí kadeti potrápili lídra tabuľky

IMG 0100 zmensenaV sobotu privítali kadeti Prievidzu. Tento zápas orlom nevyšiel. Aj keď nezačali zle, postupne klesli do podpriemeru a chýbala im aj zdravá basketbalová drzosť a bojovnosť.
Celý článok

Úspešný víkend Michalovských basketbalistov

DSC 1875V nedeľu 12.3. odohrali kadeti zápas s MBK Karlovka Bratislava. S družstvom s ktorým basketbalovo spolupracujeme. V novembre sme v Bratislave podľahli o 20 bodov.
Celý článok

Výsledky Bav sa basketbalom, Nadácia Tesco

DSC 5618Basketbalový klub 1.BK Michalovce a Nadácia TESCO zorganizovali v utorok 15.11.2016 v telocvični ZŠ na ul. J.A.Komenského (4.ZŠ) zábavno súťažnú akciu pre žiakov základný škôl v Michalovciach.
Celý článok

Michalovskí kadeti začali sezónu výhrou

DSC 9298Prvý zápas sa kadetom vydaril, keď sa im podaril dať až 93 bodov. Zápas začali lepšie a darila sa im streľba, keď v prvej štvrtine zaznamenali 3 úspešné trojky.
Celý článok

Stránka 1 z 37