Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

Peter Moskaľ - májová čítačka - SUBTEREN

 

moskal1V piatok ďalej pokračujeme v sérii májových čítačiek. Tentokrát nás svojou návštevou poctí spisovateľ a zároveň priekopník a popularizátor hudobného štýlu pankpop Peter Moskaľ begin_of_the_skype_highlighting     end_of_the_skype_highlighting. Veľmi sa  tešíme. :)

 

 

PETER MOSKAĽ - Galéria SUBTEREN - piatok o 18,00 hod.

niečo z prvotiny:

"Sú to len začiatky, konce a všetky miesta medzi nimi. Cesty, po ktorých si kráčam tak veselo, ako si  to vládzem vymyslieť. Zdravím sa ľudom, ovoniavam ulice, ochutnávam dážď, z deravého vrecka strácam mince pre šťastie. Chvíľu prešľapujem na mieste, hneď nato sa rozbieham k láskam, ktoré na mňa zďaleka  mávajú. Vraciam sa tam, kde som už bol a stálo to za to. Obchádzam neznáme kaluže... Sú to len náhodné  začiatky, neisté konce a život medzi nimi. Ľudské cesty."


niečo o pankpope:

"Tak vipatra že mi ľem sam jeden pankpoper na Slovensku. Bo u ješeňi roku dvatišic dzevec mi založil pankpop a ňichto o tim išťe ňezna. Na začatku to bul ľem čisti pank aľe vecka mi sebe spomnul že Džimi  povedzel že ,,Da še,, . No ta mi zrobil tedi pankpop. Dobra muzika to je aj teksti bars fajne su ta  zato to robim. Jest i pankpopove baladi, jest i na tancovaňe. Všeľijačina jest."


viac o autorovi: http://moski.sk/
blog: http://moskal.blog.sme.sk/
pankpop: http://www.mkmb.sk/pankpoper/

 

Unable to find the source directory (/var/www/mboka/michal1.sk/web/images/obr/kultura//subteren/moskal/), please check if your source directory exists