Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

MsKS Michalovce

Michalovský Pegas pristal v rukách ocenených

pegas„Je dôležité poznať smer, ale dôležitejšie je nebáť sa ísť.“ Správnym smerom sa uberajú aj jednotlivci a kolektívy, ktorým budú za ich šikovnosť, pracovitosť a vytrvalosť odovzdané ocenenia Čin roka 2016. Stalo sa tak v piatok, 7. apríla 2017 o 17.00 hodine v Mestskom kultúrnom stredisku v Michalovciach. Mesto Michalovce už tradične pripravilo slávnostný galaprogram pod názvom To najlepšie, čo v meste Michalovce máme. Titul Čin roka udeľuje mestské zastupiteľstvo tým jednotlivcom alebo kolektívom, ktorí v roku 2016 dosiahli mimoriadny výsledok v rôznych oblastiach života.

Celý článok

Málokto si vie v našom meste predstaviť august bez Zemplínskeho jarmoku

jarmokMálokto si vie v našom meste predstaviť august bez Zemplínskeho jarmoku a Zemplínskych slávností. Chýbať nebudú ani v tomto roku a všetci sa môžeme tešiť na tri dni plné spevu, hudby, tanca, dobrého jedla a zábavy.

Celý článok

Pozvánka na XVI. Jarní Jurmarok v Michalovciach

jarnijurmarokPozývame Vás na tradičný Jarni Jurmarok v dňoch 30.4. - 1.5.2016 v Michalovciach. Príďte sa zabaviť, nakupovať, hodovať alebo len tak nasať atmosféru slnečných jarmočných dní. Ňesanujme sebe, šak ľem raz žijeme.
Celý článok

Pozvánka na Zemplínske slávnosti v Michalovciach

slavnostimestaZemplínske slávnosti v Michalovciach ponúknu návštevníkom počas dvoch dní osem samostatných programov. Tohtoročná koncepcia festivalu je doplnená o sprievodné podujatie, tancovanie KARIČKY, po ktorom budeme pokračovať klenotnicovým programom pod názvom „ Čriepky zo zemplínskej svadby“.
Celý článok

Michalovský Pegas pristal v rukách ocenených

24Dňa 27. marca sa v MsKS v Michalovciach o 17.00 hod. konalo slávnostné udeľovanie titulu ČIN roka 2014 spojene s galavečerom. Ocenenie udeľuje samospráva jednotlivcom a kolektívom, ktorí v predchádzajúcom roku dosiahli mimoriadny výsledok v oblasti humanizmu, kultúry, architektúry, školstva, športu a zdravotníctva.
Celý článok

Pozývame vás na 15. ročník Jarného Jurmaroku v Michalovciach

svetlikPozývame vás na 15. ročník Jarného Jurmaroku v Michalovciach, ktorý sa uskutoční 30. apríla - 1.mája. Prinášame vám program, ktorý je počas týchto dní pre vás pripravený. Parkovisko pri Mestskom kultúrnom stredisku (MsKS) sa zmení na gazdovský dvor. Už od ôsmej rána tu bude prebiehať súťaž vo varení kotlíkového guľášu. Hotové špeciality súťažiacich kolektívov bude môcť ochutnať aj široká verejnosť.
Celý článok

Stránka 1 z 23