Facebook Michalovske noviny

 
 
 
 

Michalovskí kickboxeri žnú úspechy na majstrovstvách Slovenska


kicbox2
Štrnásty jún sa stal dňom SZKB Majstrovstiev Slovenska v kickboxe 2014. Majstrovstvá sa konali v športovej aréne SOŠ železničnej v Košiciach. Po úvodnom vyhodnotení sezóny a slovách primátora Mesta Košice MUDr. Richard Raši, PhD., MPH, zaznela slovenská hymna a po nej borci nastúpili na svoje zápasy. Na toto podujatie bolo nominovaných 364 štartujúcich z 15. klubov Slovenska. Za michalovský Športový kickbox klub štartovali Matúš Bazger, Juraj Gavala, Michal Stričík, Oľga Veronika Hrušková, Daniel Mroč a Richard Durilla. Spolu získali 16 medailí, z toho 5 zlatých, 2 strieborné a 8 bronzových.
kicbox1
 
Nováčikovia sezóny zabojovali, a domov si odniesli umiestnenia na prvých priečkach.

Oľga Veronika Hrušková 3. miesto v disciplíne point fighting, cad., -42 kg; 3. miesto v disciplíne light contact, cad., - 42 kg; 3. miesto v disciplíne kick light, cad., -42 kg.

Daniel Mroč 3. miesto v disciplíne light contact, - 79 kg; 2. miesto v disciplíne kick light, - 79 kg.

Richard Durilla 3. miesto v disciplíne kick light, - 63 kg.

Aj skúsenejším pretekárom a reprezentantom Slovenska sa darilo a vybojovali  spolu 10 medailí.

Matúš Bazger 1. miesto v disciplíne light contact, - 57 kg; 2. miesto v disciplíne kick light, - 57 kg, a v ringu si vybojoval 2. miesto v disciplíne low kick, - 57 kg.

Juraj Gavala 1. miesto v disciplíne light contact, - 84 kg; 1. miesto v disciplíne kick light, - 84 kg; v ringu si vybojoval 3. miesto vo full contacte, jr., - 81 kg.

Michal Stričík 1. miesto v disciplíne light contact, - 69 kg; 1. miesto v disciplíne kick light, - 69 kg; 3. miesto v disciplíne full contact, jr., - 67 kg; 3. miesto v disciplíne K1 rules, jr., -67 kg.

Pretekárom gratulujeme za ich výkony a reprezentantom prajeme veľa úspechov na blížiacich sa WAKO Majstrovstvách Európy a Majstrovstvách Sveta 2014.
kicbox3kicbox4kicbox5kicbox6